Strona Główna - Fundacja Onkologiczna DSS

Witryna fundacji onkologicznej wspierającej chorych na nowotwory złośliwe oraz ich najbliższych.

OVERVIEW

This web page fundacja-onkologiczna.pl presently has an average traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have researched one page inside the web page fundacja-onkologiczna.pl and found ninety-eight websites associating themselves with fundacja-onkologiczna.pl.

FUNDACJA-ONKOLOGICZNA.PL RANKINGS

This web page fundacja-onkologiczna.pl is seeing variant levels of traffic through the year.
Traffic for fundacja-onkologiczna.pl

Traffic ranking (by month) for fundacja-onkologiczna.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacja-onkologiczna.pl

Forum Onkologiczne DUM SPIRO-SPERO

Niniejszy portal oraz forum przeznaczone są dla pacjenta onkologicznego, jego rodziny i bliskich oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką onkologii. Bull; wsparcia informacyjnego i emocjonalnego chorych i ich bliskich pomocy w zrozumieniu diagnozy. Bull; pomocy w zrozumieniu sensu wybranej przez lekarza prowadzącego formy leczenia. Bull; wsparcia w zrozumieniu znaczenia objawów choroby nowotworowej oraz leczeniem onkologicznym.

Oficjalny Serwis Polskiego Towarzystwa Onkologicznego

Dlaczego warto zostać członkiem PTO? Granty i Nagrody PTO. Protokoły z zebrań ZG PTO. STRATEGIA WALKI Z RAKIEM W POLSCE 2015 - 2024. OBECNY STAN ZWALCZANIA NOWOTWORÓW W POLSCE załącznik do Strategii walki z rakiem w Polsce 2015-2024.

Rak jądra - www.RJForum.pl - polskie forum Strona główna - rak, nowotwór, jądra, rokowania, przerzuty, chemioterapia, BEP, leczenie

Forum jest miejscem w którym propagujemy rzetelną, światową wiedzę na temat leczenia nowotworów jądra. Chcesz nam pomóc? Przekaż darowiznę na utrzymanie i rozwój Forum.

Spływ pontonami Popradem. Rafting - atrakcja Krynica Zdrój Górska, Piwniczna, Muszyna. Cała Dolina Popradu.

Spływy pontonowe Popradem - rafting Doliną Popradu. TVN Meteo Active na spływie Popradem. Kilka dni temu gościliśmy w Dolinie Popradu ekipę TVN Meteo Active. Powstawał materiał o aktywnym spędzaniu czasu na wodzie. W Piwnicznej filmowano SUP-y, a u nas, przez dwa dni, pontony i kajaki. Materiał będzie można obejrzeć już 26.

Forum Onkologiczne DUM SPIRO-SPERO

Home - RKBN Rak szyjki macicy, rak płuca i czerniak

RKBN Rak szyjki macicy, rak płuca i czerniak. Letnia Akcja Edukacyjna po raz drugi.

Spływy kajakowe Popradem. Wypożyczalnia kajaków - Piwniczna, Muszyna, Krynica Zdrój Górska. Atrakcja Doliny Popradu.

Spływy kajakowe Popradem - kajakiem Doliną Popradu. W Dolinie Popradu gościliśmy ekipę TVN Meteo Active. Powstawał materiał o aktywnym wypoczynku na wodzie. W Piwnicznej kręcono fragment o SUP-ach, a u nas przez dwa dni o spływach pontonowych i kajakowych. lipca każdy będzie mógł zobaczyć jak odbywają spływy kajakowe i pontonowe Popradem.

WHAT DOES FUNDACJA-ONKOLOGICZNA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-onkologiczna.pl Mobile Screenshot of fundacja-onkologiczna.pl Tablet Screenshot of fundacja-onkologiczna.pl

FUNDACJA-ONKOLOGICZNA.PL HOST

Our web crawlers caught that a single root page on fundacja-onkologiczna.pl took one thousand one hundred and seventy-two milliseconds to load. I could not detect a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider fundacja-onkologiczna.pl not secure.
79.96.63.38

SERVER OPERATING SYSTEM AND ENCODING

I caught that this domain is utilizing the IdeaWebServer/v0.80 operating system.

Strona Główna - Fundacja Onkologiczna DSS

DESCRIPTION

CONTENT

This web page has the following in the web site, "Fundacja i Forum po 8 latach." Our analyzers saw that the web page also stated " 12 Zlot Forumowiczów Jesteśmy z Wami już 8 lat Wyróżnili nas Napisali o nas." The Website also said " Aż trudno w to uwierzyć, ale 19 stycznia bieżącego roku minęło 8 lat. Od momentu kiedy powstało nasze forum onkologiczne. 5-7 maja odbędzie się 12 Zlot Forumowiczów. Aż trudno w to uwierzyć, ale 19 stycznia bieżącego roku minęło 8 lat. Od momentu kiedy powstało nasze forum onkologiczne." The website's header had fundacja onkologiczna as the most important optimized keyword. It is followed by forum onkologiczne which isn't as highly ranked as fundacja onkologiczna.

SUBSEQUENT WEB PAGES

Strona główna

Podsumowanie II edycji Patriotycznej Gry Komunikacyjnej. Polskie Państwo Podziemne - kompendium. Repozytorium AK - Filmy fabularne. Repozytorium AK - Książki elektroniczne. Repozytorium AK - Filmy dokumentalne. Żołnierze polscy zawiesili na Dworze Artusa w Gdańsku biało-czerwony sztandar.

Fundacja Gospodarcza Pro Europa Szkolenia na miarę

Polska i Grecja gościnne, jak zawsze! Kształcenie zawodowe w obszarze usług pielęgnacyjno-opiekuńczych. Kształcenie i szkolenie osób bezrobotnych przez służby zatrudnienia. Polska i Grecja gościnne, jak zawsze! Kształcenie zawodowe w obszarze usług pielęgnacyjno-opiekuńczych. Kształcenie i szkolenie osób bezrobotnych przez służby zatrudnienia. SZKOLENIA I KURSY PROJEKTY UE INNOWACJE.

Fundacja Pomocy Samotnym Matkom w Toruniu - SmodCMS

Cele, zadania i zakres działalności. Programy ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskie. Bardzo serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie naszej Fundacji. Za wsparcie prowadzonej przez Fundację. Na rzecz dzieci uczęszczajacych do świetlicy Dzieciom Starówki. W Toruniu, przy ul.

Fundacja SalusStrona główna